PAYLAŞ

Android, bir çok üretici ve kullanıcının tercih ettiği bir işletim sistemi. Peki sadece Facebook, Twitter ve Whatsapp gibi normal uygulamaları mı kullanacaksınız? İşte size yardımcı olacak 5 Android uygulamasını sizler için bir araya getirdik.

android_entertusu_78778

1-Photo Grid

Photo-Grid_entertusu549

Photo Grid uygulaması bir takım kolaj uygulamasıdır. Fotoğraflarınızı düzenlemek, şekil vermek, fotoğrafınızın arka planını beyaz veya bulanık bir görüntüye sahip olmasını sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada fotoğrafınız üzerine yazı, şekil ve emoji koyabilir, birden çok fotoğraflarınızı klavuz haline getirebilir ve tek fotoğrafta toplayabilirsiniz. Uygulamayı daha fazla incelemek için uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

2- Spotify

sp_entertusu_net_65498498

Spotify, bir müzik uygulamasıdır. Bu uygulama ile çevrim içi müzik dinleyebilir, çevrim dışı indirmek için ise müzikleri indiren bir uygulamadır. Yarı ücretli yarı ücretsiz çalışır. Bazı özellikler uygulama içi satın alma ile açılır. Bu uygulama Google Play’de en çok indirilen müzik uygulamalarından biridir. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

3-Superbeam

superbeam_entertusunet-5587444

Superbeam, Android Wi-Fi Direct ile karşıdaki cihaza dosya gönderme uygulamasıdır. Büyük boyutlu dosyaları saniyeler içinde atmaya yarar. Wi-Fi Direct, dosyayı Wi-Fi üzerinden hızlı bir şekilde gönderen çoğunluk Android cihazlarda olan bir özelliktir. Uygulamaya gelecek olursak, uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

4-Speedtest

speedtest_net_entertusu_net_88589

Speedtest, internet hızınızı ölçmeye yarayan bir uygulamadır. Bilgisayarlarda speedtest.net üzerinden de internet hızınızı ölçmeye yarayan bu uygulama, Android cihazlarda da boy göstermektedir. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

5- Türk Canlı TV 

turkcanli_tv_entertusu_net65844845

Türk Canlı TV uygulaması internet üzerinden televizyon izlemeye olanak sağlayan bir uygulamadır. İnternetiniz ne kadar iyi bağlantı sağlıyorsa uygulama o kadar hızlı açılmaktadır. Bir çok kullanıcının kullandığı bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here