PAYLAŞ

Geçen sene (2015) 29 Temmuz’da güncelleme ile ücretsiz kullanıma sunulan Windows 10’un 1 yıl ücretsiz kullanım sözü 29 Temmuz 2016’da bitiyor.

Microsoft, ücretsiz kullanıma sunduğu Windows 10 için, “1 sene boyunca istediğiniz zaman ücretsiz geçiş yapabilirsiniz!” demişti. 4 gün sonra ücretli olacak olan Windows 10, stabillik konusunda ve düzenli RAM ve CPU kullanımıyla performans tutkunlarını hayranı etmişti.

Biraz Windows 7 ve biraz Windows 8.1 karışımı olan Windows 10, gerçekten çok tutmuştu. Windows 8’i başlat butonu olmadığı için, Windows 8,1’i ise karışık olduğu için kullanamayan kullanıcılar direk olarak Windows 10’u tercih etti. Çünkü Windows 10’un başlat butonuna tıklandığında hem metro uygulamalarını, hemde kapatıp açma tuşunu ve arama tuşunu bir arada gördü. Kullanımı hoşlarına giden Windows kullanıcıları zaman geçmeden Windows 10’a geçtiler.

Windows 10, düşük donanımlı bilgisayarlara göre birebir işletim sistemi. Gerek RAM kullanımı olsun, gerek CPU oranları olsun, gayet hızlı basit ve kullanışlı bir arayüze ve donanımı yormayan bir düzeni var. Bunun için, Windows 10’u tercih edebilirsiniz.

w10_ready_entertusu_net_ph6598564

Windows 10 indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. İster dosyalarınızı silmeden yükseltebilir, isterseniz tüm dosyalarınızı silebilirsiniz, ister de ISO dosyası ile USB Boot ile temiz kurulum yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here