PAYLAŞ

Beklenen an geldi çatıyor, Galaxy Note 7’nin tanıtılmasına saatler kala Samsung, kendi web sitesinden YouTube aracılığıyla canlı yayın yapacak!

ABD saatiyle 11.00 ‘da yapılacak olan canlı yayın Türkiye saatiyle 18.00‘da tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Note 7, YouTube aracılığıyla normal ve 360 derece yayın seçenekleriyle Samsung’un web sitesi üzerinden izlenebilecek.

Yayın, hem YouTube, hem de Samsung.com üzerinden verilecek. Galaxy Note 7, New York‘ta yapılacak olan Unpacked lansmanıyla tanıtılacak. Hem 360 derece yayın olarak hemde normal olarak yapılacak canlı yayında Galaxy Note 7 tanıtımı Gear VR‘dan da izlenebilecek.

Android üzerinden de izlenebilecek olan Galaxy Unpacked 2016, PC üzerinden ve sanal gerçeklik gözlüklerinden de (VR) izlenebilecek. Gear VR‘da izlemek için, Oculus Store’dan Unpacked 360 Wiew uygulamasını indirerek etkinliğe katılabilirsiniz.

1467457906_samsung-galaxy-note-7-renders

Etkinliği nereden izleyebilirim?

Android üzerinden buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. PC üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalı üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here