PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Galaxy Note 7’nin fiyatını tahmini olarak 3500 ile 3700 TL arasında beklediğimizi sizlere ifade etmiştik. Galaxy Note 7, Hepsiburada’da göründü ve ön siparişleri açıldı. Sizce Galaxy Note 7 kaç lira?

Samsung’un uzun süredir beklenilen ve sürekli sızıntı edilen özellikleri ile cihaz Samsung severlerin merakı oldu. Bahsi geçen cihaz, 4 GB RAM ile birlikte ve Exynos 8890 işlemci ile birlikte gelmişti. Tasarımsal olarak gözleri kamaştıran Galaxy Note 7, S-pen’in gelişmiş işlevleri ve Iris tarayıcısı ile akıllı telefon kullanıcıların gözdesi oldu.

Mobil oyunları severler içinde gerçekten güçlü bir performansa sahip olan Galaxy Note 7, güçlü donanımı ile birlikte ön plana çıkmayı başardı. iPhone 7 ile kıyaslanabilecek dereceye gelen Galaxy Note 7, gerçekten iddialı bir şekilde modeli piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Note 7 Hepsiburada’da Görüldü

Samsung’un Unpacked 2016 etkinliğinde ve 2 Ağustos’ta lanse edilen Galaxy Note 7’nin fiyatı Hepsiburada’da belli oldu. Öne çıkan İnternet mağazalarından biri olan Hepsiburada, Samsung Galaxy Note 7 için ön siparişleri açmış bile.

samsung-hepsiburada-da

Ön siparişleri açılan Galaxy Note 7’nin Hepsiburada‘da sadece Siyah ve Gümüş renkleri bulunmakta. İlerleyen zamanlarda diğer renkleri eklenir mi bilinmiyor. Modelin ön sipariş fiyatı 3.999 TL’den 3.579 TL‘ye yüzde 11 indirilmiş. Ön siparişler, Hepsiburada’da belirtildiği gibi 30 Ağustos’ta teslim edilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here