PAYLAŞ

Bildiğiniz üzere 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizdeki başarısız darbe girişimi sonrası Kurtlar Vadisi yapımcısı PANA Film’in resmi Facebook hesabından yapılan açıklama ile Kurtlar Vadisi Darbe duyurulmuştu.

Kurtlar Vadisi Pusu ve PANA Film’in resmi hesaplarından yapılan duyuruya göre Kurtlar Vadisi Darbe yakında vizyona girecek. Bununla birlikte yapılan marka tescili ve alan adı tescillerinde markanın Mayıs ayında yapıldığı ve alan adının da Mayıs’ta tescil edildiği bilgisine ulaşıldı.

kvd_entertusu_6565

Bildiğiniz üzere marka veya isim tescili, ortaya çıkarılan ürünün telif haklarını saklamaya yönelik bir önlemdir. Üründen alınan her bir şey için ayrı bir hak talebi oluşturabilmenize yarar. Tabi ki her filmde olduğu gibi bu filmde marka tesciline başvurmuş ve alan adını tescil ettirmiş.

kvd_whois

Burada da görüldüğü gibi kurtlarvadisidarbe.com 18 Mayıs 2016‘da kaydettirilmiş. Yani darbe girişimden önce. Bu da bir hayli kafa karıştıcı. Aynı şekilde de kurtlarvadisidarbe.net de aynı gün kayıt ettirilmiş. Konuyla alakalı PANA Film’den bir açıklama bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here