PAYLAŞ

Dünya’nın en fazla kullanılan online müzik dinleme platformu Spotif’dan, özel Gamers kategorisi! Yapılan güncelleme ile oyun oynarken müzik dinlemeyi sevenler için Spotify, Oyuncu müzikleri kategorisi oluşturmuş.

Yapılan güncellemelerle birlikte kullanılara daha iyi hizmet sunabilmeyi hedefleyen Spotify, oyunlar için de yeni bir atağa başvurdu. Artık en çok sevilen ve dinlenen oyun müzikleri Gamer kategorisinde yer alacak. Böylelikle Gamers kategorisi üzerinden oyunda motive olacak müzikleri online olarak dinleyebileceksiniz.

Oyun esnasından dinlenebilecek yeni ve popüler müzikleri Spotify’da online dinleyebileceksiniz. Böylelikle oyun oynarken oyun müzikleri ile daha iyi bir oyun tecrübesi elde edeceksiniz.

Gamers bölümü, değişik türlerden oyun müzikleri içeriyor. RetroWave, Electronic Gamer ve Heavy Gamer gibi bölümlerden oluşan kategori de her kullanıcıya hitap edecek kadar bölüm oluşuyor.  Ayrıca, kullanıcılar kendilerine özel çalma listesi oluşturabilecek. Böylelikle kişiselleştirilebilir çalma listeleri ile kullanıcılar sevdiği müzikleri bir araya toplayabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here