PAYLAŞ

Son zamanlarda Apple‘ın tanıtması beklenen modeli iPhone 7 hakkında bir çok sızıntıya yer verildi. iPhone 7’nin fotoğrafları, fiyatı ve teknik özelliklerinin yanında çıkış tarihi de merakla bekleniyordu. Bir çok sızıntının kaynağı olan Evan Blass, iPhone 7 tanıtımı için 16 Eylül tarihini vermişti. Ancak Apple resmi bir açıklama ile Evan Blass‘ın verdiği tarihi çürüttü.

Apple, yapacağı lansmanın davetlerini de dağıtmaya başladı. Apple’ın yapacağı lansmanın tarihi 7 Eylül olarak belirlenmiş ve dağıtılan davetlerde de 7’sinde görüşürüz yazısının İngilizcesi yazılmış.

7 Eylül Çarşamba günü yapılacak olan lansman, Bill Graham Civic salonunda Türkiye saatiyle 22.00‘de yapılacak. Tim Cook‘un yapması beklenen lansman, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde San Francisco şehrinde yapılacak. iPhone 7’nin yanında yeni Apple Watch‘un da tanıtılması muhtemel.

see_you_on_the_7th_entertusunet

Türkiye’de iPhone 7’nin 3200 TL, Plus modelinin ise 3500 TL civarı olması bekleniyor. iPhone 7’de tek kamera ile Plus modelinde ise çift kamera olması beklenen modellerin Plus modelinde 3 GB Ram, diğer modelinde ise 2 GB Ram olması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here