PAYLAŞ

Türk Hack Team, 2 bine yakın ABD lokasyonlu web sitesine saldırı düzenledi. Saldırı da çoğu siteyi hackleyen THT Forum yöneticilerinden Skorsky ve ZoRRokiN takma isimli iki hacker, saldırı yaptıkları web sitelerinde THT logosu ve altında birlik ve beraberliği simgeleyen cümleler kullandı.

Türk Hack Team birçok İnternet kullanıcısının bildiği üzere bir çok siber saldırı konuları barından bir forum. Forumun yöneticileri ABD merkezli web sitelerine yaptıkları siber saldırı da ortalama 2 bine yakın web sitesini hackledi. Hacklenen web sitelerine girildiğinde Türk Hack Team logosu ile birlikte ülkemizdeki birlik ve beraberliği temsil eden bir paragraf yer alıyor.

Paragrafta şu ifadeler yer almakta, “Ülkemizin birliğini ve beraberliğini bozmaya çalışan Batılı ve Doğulu güçler unutmasın ki bu milletin geçmişi zaferlerle doludur ve bu millet zaferlere özlem duymaktadır. herkes bilsin ki Turan Ordusu mücadelesini asla bırakmayacaktır.”

tht_saldiri_index_goruntuus_entertusu_net

Türk Hack Team’in yaptığı siber saldırı da ABD merkezli 1.781 web sitesi hacklendi. Saldırıyı yapan THT yöneticileri, saldırıların bununla son bulmayacağını ve devamının geleceğini ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here