PAYLAŞ

Yaptığı açıklamaya tüm Galaxy Note 7 satışlarını durdurup müşterilerden cihazları geri toplayan Samsung ne yapsa nafile! 1 hafta önce de farklı bir yerde patlayan Samsung Galaxy Note 7, bu seferde otel odasında patladı. Ayrıca Note 7’nin patladığı bölgede ağır hasar oluştu.

Reddit’teki bir kullanıcının başına gelen bu kazada otel odasında patlayan Note 7’sinin otel de yaklaşık 1.800 AUD’lik Türkiye fiyatıyla 4.800 TL’lik bir hasar bıraktı. Telefon hem kendisinin hem de otel sahibinin başına bela oldu. Reddit kullanıcısı başına gelen kazayı hemen Reddit’te paylaştı. Reddit’te paylaştığı yazı şu şekilde:

Yepyeni Note 7 telefonum ben hala uykudayken bu sabah patladı, fişe takılıydı ve şarj oluyordu. Telefon tamamen yandı, SIM ya da SD kartımı kurtarmak için SIM tablasını bile boşaltamıyorum. Merak ediyorsanız söyleyeyim, orijinal şarj cihazı ve kablosu kullanıyordum. Onu yere atıp söndürmeye çalışırken otel odasındaki yatak çarşaflarını ve yerdeki halıyı yaktı, bu esnada bir parmağım da yandı.

Note 7 mağduru Reddit kullanıcısı olayı anlatırken şunu da ekledi: “Bir Samsung mağazasına gittim ve bana ödünç bir J1 modeli verdiler; otelde hasarın faturasını ödeyeceklerine dair söz verdiler.

note 7 otel odasında patladı
note 7 otel odasında patladı

Samsung, Note 7 modellerini hala toplamaya devam ederken bu gibi hadiselerde telefon ile birlikte telefonun oluşturduğu hasarı da karşıladığını anlayabiliyoruz ki olan cana olmasın. Ayrıca Samsung’un Avustralya’da yaşanan ilk Note 7 hadisesinin başına geldiğini söylediklerini belirten kullanıcıya bir adet geçici süreli J1 verildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here