PAYLAŞ

Çoğumuzun bildiği üzere 2014 yılında Origin tarafından Battlefield 4, bir haftalığına ücretsiz olmuştu. Şimdi de Battlefield 4 için ek paketler, konsollar ve PC’ler için ücretsiz oldu.

Konsol kullanıyorsanız ve Battlefield 4 ek paketlerini henüz satın almadıysanız şu an para ödemenize gerek kalmadan indirebilirsiniz. Batllefield 1’in çıkmasına yakın tüm konsol cihazlarında; PlayStation 3, PlayStation 4 ve Xbox modellerinde olmak üzere tüm ek paketler ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bununla birlikte yapmanız gereken tek şey Battlefield 4’ün ek paketlerini seçip sepete eklemek. Second Assault, Dragon’s Teeth, Final Stand, Naval Strike, ve China Rising ek paketleri bir süreliğine ücretsiz olacak.

19 Eylül tarihine kadar geçerliliği olan bu kampanya ile birlikte Battlefield 4’ün tüm ek paketlerini (DLC) ücretsiz olarak edinebileceksiniz. Ayrıca PC üzerinden de bu kampayaya dahil olabilirsiniz. Tüm Battlefield 4 ek paketleri PC, Xbox, PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformlarında ücretsiz indirilebilir durumda.

BF 4 Ek Paketlerini Nasıl İndirebilirim?

İlk olarak Battlefield 4 ek paketlerini buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. Açılan sayfanın en altında “Free” yazan bölümdeki Download Now butonuna tıklayarak tüm ek paketleri ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz. Ancak, Battlefield 4’ü daha önceden satın almış olmanız gerekiyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here