PAYLAŞ

Apple’ın 7 Eylül’de tanıttığı iPhone 7 ve 7 Plus modelleriyle ve AirPods ile birlikte, Apple Watch 2’de tanıtıldı. Bununla birlikte, Apple Watch 2 fiyatını da merak edenler oldu. İşte Apple Watch 2 fiyatı ve özellikleri!

Apple, 7 Eylül’de tanıttığı iPhone 7 ve Airpods ile Apple Watch 2’yi de birlikte tanıttı. Apple Watch 2’nin fiyatını merak eden kullanıcılar, özelliklerini de bir hayli merak ediyor. Apple Watch 2 bildiğimiz üzere Apple’ın akıllı saati. iPhone ile birlikte kullanıldığında daha kullanışlı hale gelen Apple Watch 2’nin fiyatını  ve özelliklerini merak edenler çoğunlukta. Şimdi isterseniz fiyatı hakkında biraz bilgi verelim.

Apple Watch 2 Fiyatı

Apple Watch 2 kaç lira olacak? sorusuna cevap bekleyen Apple tiryakileri, Apple Watch 2 fiyatı ve özellikleri haberimizde bulabilecekler. Apple Watch 2, 7 Eylül’de tanıtıldıktan bir müddet sonra ABD fiyatı ortaya çıkmıştı. Analistler buna göre Türkiye fiyatını da ortaya çıkardı.

Apple Watch 2 Gümüş Aliminyum Kasa ve Spor Kordon modeli 1.399 TL Türkiye fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu modelin ABD fiyatı 369 dolar (1.080 TL) olarak belirlenmiş. Aynı şekilde bir diğer Apple Watch 2 modeli, Apple Watch 2 Beyaz Seramik Kasa ve Spor Kordon modeli, 4.999 TL. Cihaz ABD fiyatıyla, 1.299 dolar (3.800 TL) olarak belirnemiş. Görüldüğü gibi bunun da fiyatı oldukça yüksek.

Yani bir Apple Watch 2 fiyatı ile orta segmentli, rahat, 2-3 sene kullanılabilecek bir Android telefon alınabilir. Tabi 4.999 TL olan modeline de sözümüz yok.

Apple Watch 2 Özellikleri

WatchOS 3 ile birlikte gelecek Apple Watch 2 modeli, 16nm teknolojisiyle üretilmiş ve bir önceki modelinin tombik yapısından kurtularak daha zarif bir hale gelmiş. Yoğun kullanımda bataryası 1 gün dayanabilecek saati, Antrenman modunda kullanırsanız, saati akşam yemeğinden sonra şarja takmanız gerekebilir. Aynı zamanda GPS kullanılacak olursa şarj konusunda epey bir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here