PAYLAŞ

Honda’nın Civic modelleri kasasından olsun, kullanılabilirlik ve konforundan olsun çok tutulan modellerden birisi olmayı başardı. Şimdi de Honda’nin uzun süredir üzerinde çalıştığı 2017 Honda Civic Sedan araçları görücüye çıkıyor.

Hem konfor olarak, hem de kullanılabilirlik açısından önem verilen bu Honda modeli, 8 Ekim 2016 tarihlerinde Honda galerilerinde karşımıza çıkacak. 

Multimedya sistemi olarak, hem Apple’ın, hem de Google’ın sistemleri kullanılabilir olacak. Kullanıcı istediği multimedya sistemini kullanabilecek.

Gelelim fiyatlarına, Honda Civic Sedan 2017 model araçlarını sıfır kilometre olmak üzere 80 bin TL ile 95 bin TL arası fiyatlara satacak. Ayrıca araç 1.6 motor gücüyle karşımıza çıkabilir. 

2017 Honda Civic Sedan Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı
2017 Honda Civic Sedan Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı

4 YORUMLAR

  1. KASA OLARAK ÇEKİCİ VE GÜZELE BENZİYOR KONFOR GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ESKİ KASADAKİ KONFORA İLAVE OLARAK ELEKTRİKLİ EL FRENİ VE KATLANIR AYNA BİRDE START STOP BUNLAR PEKDE GÖZE BATAN ÖZELLİK SAYILMAZ EN ÖNEMLİSİ MOTOR GÜCÜ AYNI BÖYLE Bİ KASA 125 BEYGİRE DEVAM EN BASİT ÖRNEĞİ OPEL ASTRA 1.4 MOTORA 150 BEYGİR KOYMUŞ HERALDE HONDAYA YOLDA NAL TOPLATIR GİBİYE BENZİYO

  2. Arka düz zemin olmalı,bagaj kapağı ayaklarının üstü kaplanmalı 125hp motor bu arabaya yakışmadı.LPG işinden vazgeçip dizel motor üretmeliyiz.Bir Honda aşığı olarak bu gidişle satış düşecektir diyebilirim.

  3. Tamamen spor bir otomobil olarak tasarlanmış.bu alanda bu fiyata rakiplerine göre çok avantajlı.marka imajı bu avantajı katlıyor.daha önceki modellerine binenler zaten bir spor arabaya biniyor hissini alıyordu..honda motoru daima performanslı,ekonomik ve sorunsuzluğuyla tanınıyor.bu bakımdan spor tarza geçmesi doğru bence.

  4. Konfor olarak harbi güzel araba. Fiyatları da diğer sıfır araçlara göre çok iyi. Spor araba görünümüyle gerçekten müthiş otomobil. Honda iyidir 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here