PAYLAŞ

Superb ve Fabia gibi modellerle öne çıkmayı başaran Skoda’nın Octavia Scout’un teknik özellikleri belli oldu. Oldukça geniş iç ve bagaj hacmiyle dikkatleri üzerine toplayan model, diğer yandan teknik özellikleriyle Skoda’cıları sevindirecek. Tam olarak belli olmasa da kısmi olarak teknik özellikler ortaya çıkmaya başladı.

Skoda, Octavia ailesini daha zenginleştirmeye ve iddialı modeller ortaya çıkarmaya devam ediyor. Skoda Octavia Scout 2017, diğer modellerden yüksek yapısı ve 4×4 çekiş sistemiyle en zorlu yolları rahatlıkla geçebiliyor. İddialı tasarımı ve donanımı ile Skoda alacakları dahada heyecanlandırıyor. Özellikle 4 çeker dediğimiz 4×4 modellere merak salan biniciler için çok iyi bir konfor ve haliyle iyi bir rahatlık sunuyor.

Skoda Octavia Scout Motor Seçenekleri

Octavia Scout 2017 kasaları iddialı tasarımı ve donanımı, bununla birlikte cazip bir fiyatıyla öne çıkıyor. Modelin motor seçenekleri şu şekilde:

  • 1.8 litre hacminde turbo benzinli TSI 180 PS – yakıt tüketim değeri 6.8 litre
  • 2.0 litre hacminde turbo dizel TDI 150 PS – yakıt tüketim değeri 5 litre
  • 2.0 litre hacminde turbo dizel TDI 184 PS – yakıt tüketim değeri 5.1 litre

Skoda Octavia Scout 2017 Fiyatı

Fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunamamakla beraber, tahmini olarak aracın fiyatı 80 bin TL ile 100 bin TL arası olacağı düşünülüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here