PAYLAŞ

Acer, CES 2017 fuarında Predator adlı yeni oyuncu bilgisayarlarını tanıttı. Bilgisayarın özellikleri ve fiyatları can yakıyor. Gelin özelliklere bir göz atalım.

Acer, CES 2017 fuarında Predator adlı dizüstü oyun bilgisayarı ailesini tanıttı. Oldukça iddialı özelliklere sahip Acer Predator’lar, bir o kadarda yüksek fiyattan satışa sunulacak. İki ayrı modeli bulunan seri de Acer, bu iki model için oldukça iddialı bir giriş yaptı.

Acer Predator 17X Özellikleri ve Fiyatı

Cihazda 7. Nesil Intel Core i7 7820HK işlemcisi ve 8 GB GDDR5X ekran kartı kapasitesi bulunuyor. İddialı modelde NVIDIA GTX 1080 GPU bulunuyor. VR cihazlar için çözüm olmayı hedefleyen Acer, bu modelinde buna odaklanmış. Farklı bileşenlere sahip cihaz kasasında 3 fanlı soğutma sistemi ve hız aşırtma özelliğinin yanı sıra 17 inçlik bir ekran bulunuyor. Cihaz 3 bin euro fiyat etiketine sahip.

Acer Predator 21X Özellikleri ve Fiyatı

21 inç IPS kavisli ekrana ve 2560×1080 çözünürlüğüne sahip cihaz, göz takip teknolojisi Tobii ile birlikte geliyor. Bu göz tanıma teknolojisi Elite Dangerous ve Watch Dogs 2 gibi sarmal bilgisayar oyunlarında sadece ekrana bakarak düşmanlarını tanımalarını nişan ve siper alma gibi oyun zevkini üst doruklara taşıyor. 

Üst düzey performans için SLI‘da GX21-71 çift NVIDIA GeForce GTX 1080 grafik kartı ve hız aşırtılabilir 7. Nesil Intel Core i7 7820HK işlemci bulunuyor. Cihazda 64 GB DDR4 RAM, 512 GB SSD ve 1TB sabit disk mevcut. Fiyatı ise 10 bin euro civarında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here