PAYLAŞ

Driver Booster’ın Pro sürümü kısa süreliğine ücretsiz! Ücretsiz lisanslı Driver Booster Pro fırsatını kaçırmayın!

Bilgisayar donanımlarının ve işletim sisteminin tam randımanlı çalışabilmesi için driverlar büyük önem taşır. Driverlar, yüklendikten sonra tam performanslı çalışabilmek için güncellenirler. Bunu ister elle ister farklı programlar aracılığıyla yapabilirsiniz. Programlar aracılığıyla driverları güncellemek hem daha rahat hemde zahmetsiz.

Driver güncelleme programlarından Driver Booster’ın Pro sürümü kısa süreliğine ücretsiz! Give of the Day adlı fırsat sitesinde yayınlanan ücretsiz lisanslı Driver Booster Pro fırsatı yarın saat 10.00’da sona erecek. Popüler driver programını ücretsiz olarak bilgisayarınızda kullanabiliyorsunuz. Sadece buradaki linkten Download butonuna basıp, ister Facebook üzerinden paylaşımını yaparak ister e-posta ile indirebilirsiniz.

Driver Booster Pro Kurulumu

Driver Booster Pro’nun ücretsiz lisanslı sürümünü indirdikten sonra WinRAR ile açıyoruz. Ardından, Setup dosyasını açıp, normal olarak kurulumu yapıyoruz. En sonda ise Şimdi Tara diyoruz. Program, bilgisayarınızı tarayacaktır. Taradıktan sonra sağ alt tarafta Lisans Gir bölümü olacaktır. Oraya tıkladıktan sonra readme.txt dosyasını açıyoruz, oradaki serial keyi giriyoruz ve program Pro oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here