PAYLAŞ

PlayStation VR çıktığı günden bu yana tepkileri üzerine toplamaya başladı. Oyun sektörü gittikçe genişlemeye, gelişmeye ve gittikçe de ilgiyi artıran bir sektör. Sanal gerçeklikler ile oyun zevkini doruklara çıkaran VR teknolojisi ile oyuna olan ilgi ve alaka da artmaya başladı.

Daha bugün tanıtılan Resident Evil 7‘nin sadece ilk 1 yıl içerisinde sadece PlayStation VR platformunda oynanabilmesi Xbox’ın zoruna gitmiş ki, PlayStation’a ve Xbox kullanıcılarına böyle bir atıfta bulunmak istemiş. Ama PlayStation Türkiye, Twitter hesabından da buna cevap vermekte gecikmemiş.

Xbox Türkiye attığı GIF’li tweette, “Harbi oyuncu; oyunu kafasına takmaz; kumandasını alır, oyununu oynar!” yazmış. Buna karşı da PlayStation Türkiye, resmen savaş başlatacak bu GIF’li cevabı yapıştırmış “Oyunun gelecegini merak ediyorsanız gelin denetelim

 

Görünüşe göre Resident Evil 7’nin sadece 1 yıl boyunca PlayStation VR’a özel olarak oynanabilmesi Xbox’ın moralini bozmuş gibi. Acaba bundan sonraki süreçte ne olur, bilinmez!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here