PAYLAŞ

2017 model Dacia Dokker araçların özellikleri ve fiyat listesi gün yüzüne çıktı!

Yıllardır Renault alt kuruluşu olarak hizmet veren Dacia’nın Dokker 2017 modellerinin özellikleri ve fiyatları belli oldu. Dokker modelleri, özellikle ticari alanda kullanılan otomobillerden. Özellikle sürüşü, yol tutuşu ile birlikte tam bir ticari araç. Ticari olarak firma içi küçük nakliyat işleri, taksi ile yolcu taşıma gibi alanlarda rahatlıkla kullanılan bir model.

Ticari kullanım dışında hususi kullanım içinde gerçekten kullanışlı bir Dacia serisi olan Dokker modeli, çekirdek aile dışında 5-6 kişilik aile içinde kullanışlı ve oldukça az yakıyor. Markanın sevilen serilerinden olan 2017 Dokker modeli ile satış rakamlarının artması söz konusu. Dokker, düşük ve orta seviye kalitede malzemelerden yapılmış ve ön panjur ve logo çevrelerinde ise modernleşme çalışmaları yapılmış. Dacia’nın bu detaylara önem vermesi Dokker’da kalite hissiyatını biraz daha yansıtmayı başarmış.

İç tasarımdan bahsedecek olursak, dikkatleri ilk olarak direksiyon ve yolcuların önünde yer alan servis tepsisi çekiyor. Bu da Dacia’nın kullanım kolaylığı ve yolcunun konforuna ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Ayrıca gösterge panelinde yapılan bir kaç tasarımsal değişikliliği görmemek elde değil.

2017 Model Dacia Dokker Fiyatı

Renault’nun çatısı altında hizmet veren Dacia‘nın Dokker 2017 model aracının fiyatı Türk Lirası üzerinden değilde, Euro birimi üzerinden belli oldu. 2017 model Dacia Dokker fiyatı 9 bin 650 Euro‘dan başlayan fiyatlarla 2017 Nisan ayından itibaren ön satışlar ile satışa çıkması planlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here