PAYLAŞ

Mac İşletim Sistemli cihazlarınızda mutlaka yüklü olması tavsiye edilen 5 uygulamayı sizler için derledik. Detaylar haberimizde!

Günümüzde Mac işletim sitemli cihazlar oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. MacBook olsun, iMac olsun, sıklıkla kullanılan Apple bilgisayarları. Özellikle çoğunlukta kişisel olarak kullanılan MacBook cihazlar için önerdiğimiz bu uygulama listesi gerçekten çok işinize yarayacak.

Flume

Bu uygulama Instagram’daki özelliklerin hepsini Mac masaüstünüze getiriyor. Bu uygulama ile masaüstünde Instagram‘da yapabildiğiniz ne varsa yapabilirsiniz. Fotoğraf veya video atabilir, direkt mesaj yollayabilir ve anasayfada gezinebilirsiniz. Uygulamayı Mac App Store’dan indirebilirsiniz. Linki burada!

Franz

Bu uygulamada mutlaka kullanılması önerilen uygulamalar arasında yer alıyor. Franz adlı bu uygulama ile tüm mesajlaşma platformlarınız bir arada oluyor. İstediğiniz platformu kullanarak mesajlaşabiliyorsunuz. Bu uygulama da Mac App Store indirilebilir durumda!

Skitch

Bu uygulama ise resimlerinize dipnot koyabilme imkanı sağlıyor. Skitch adlı bu uygulama ile resim ve fotoğraflarınıza rahat bir şekilde dipnot veya yazı ekleyebilirsiniz. Uygulama Mac App Store’dan indirilebiliyor. Link burada!

Giphy Capture

Bu uygulama ise büyük Gif sitesi Giphy’nin isminden anlaşılacağı üzere videolarınızı Gif’e döndürme işlemini kolaylıkla hallediyor. Rahat bir şekilde videolarınızı bu uygulama ile Gif’e dönüştürebilir ve sosyal medyada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama Mac App Store’da indirilebiliyor. Linki ise burada!

Spark

Spark adlı uygulama ise tüm mesajlaşma ve mail hesaplarınızı bir araya toplamakla kalmıyor, maillerinizi düzenleyip gruplandırıyor. Birden fazla mail hesabı kullanarak tüm mail hesaplarınızı tek elden kontrol edebilme özelliğini sizlere sunuyor. Uygulama Mac App Store’da ve linki de burada!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here