PAYLAŞ

Instagram Hikayelerde ekran görüntüsü alındığında bildirim gidiyor mu? sorusu son zamanlarda çok rağbet gördü. Instagram kullanıcıları takip ettiği kişilerin ekran görüntüsünü aldığında bildirim gitmesi konusunda bilgi sahibi olmak istiyor. Peki Instagram Hikayelerde ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu?

Instagram, Facebook bünyesinde hizmet veren popüler fotoğraf platformu. Yakında aktif olan Hikayeler özelliği ile birçok kullanıcı Snapchat benzeri bu özelliği kullanmaya başladı. Snapchat’ten fazla ilgi gören Instagram’ın Hikayeler kısmındaki kullanıcıların paylaştığı hikayelerin ekran görüntüsünü alan kullanıcılar, acaba Snapchat gibi Instagram hikayeler kısmında da ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi? derdine düştü.

Instagram Hikayelerde Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider mi?

Merak konusu olan, Instagram Hikayelerinde ekran görüntüsü alınca bildirim gitmesi konusu çok merak edilen konulan birisi. Instagram Hikayelerde şöyle bir durum var, Türkiye’de henüz aktif olmayan ve iOS beta sürümünde denemeye koyulmuş bir şekilde var. Şu anlık Türkiye için hem Android hem de İOS platformunda böyle bir şey söz konusu değil. Ancak ilerleyen zamanlarda sessiz sedasız kullanıma açılabilir. Android Beta sürümlerinde denemeleri yapılıyor mu, şu anlık merak konusu. Ancak, şimdilik öyle bir şey Türkiye için geçerli değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here