PAYLAŞ

Bilindiği üzere Google, kendi servislerinde yavaş yavaş görünümü daha da kullanıcı deneyimi olması açısından değiştirmeyi hedefliyor.

Oturum açma sayfasında yayınlamış olduğu “Yakında yeni bir oturum açma görünümü geliyor!” duyurusunda belirtildiği gibi Google, AdSense, Analytics ve Google+ gibi servislerin tasarımını materyal tasarımlara geçirdiği gibi oturum açma sayfasını da kullanıcı deneyimini amaçlayarak yenileyecek.

Google Oturum Açma Sayfasıyla Ne Değişecek?

Daha hızlı ve kullanışlı oturum açabilme ve tasarımsal değişiklikler yapılacak. Daha temiz ve daha sade bir tasarıma geçilecek. Responsive tasarımlar tam anlamıyla birbiriyle tutarlı olacak. Bir hafta sonra kullanıma geçecek olan oturum açma sayfası, artık daha hızlı, daha güvenli ve sade bir tasarım anlayışıyla kullanıma girecek.

Google’ın AdSense ve Analytics servislerinin tasarımı değiştirilip materyal tasarıma geçiş yapıldığı gibi Google’ın tüm servislerde oturum açma sayfasının daha sade ve hızlı bir tasarıma geçilmesi ön görülüyor. Google’ın oturum açma sayfasının altında duyurduğu oturum açma sayfasının tasarımının yenilenmesi hakkındaki yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Google Yakında Oturum Açma Sayfasını Değiştiriyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here