PAYLAŞ

Dünya üzerinde gelmiş geçmiş en iyi dizilerden kabul edilen Game Of Thrones oyuncuları 2017 yılında ne kadar kazanıyor? 2017 Game of Thrones oyuncu maaşları ne kadardır? Detaylar haberimiz de…

Dünya çapında oldukça büyük bir izlenme kitlesine sahip olan Game Of Thrones’un oyuncularının yeni sezonla birlikte 2017 yılında kazanacakları para adeta dudak uçuklattı. Dizide bulunan 5 başrol oyuncusuna toplamda 4 Milyon Dolar ödeme yapılacağı iddia edildi. Eğer oyuncular, basında çıkan paraları kazanırsa, Friends ve The Big Bang Theory’i geçerek yeni bir rekorun da sahibi olacak.

Ayrıca dizinin geçtiğimiz sezon bütçesi 6 Milyon Dolarken, yeni sezonla birlikte 10 Milyon Dolar’a çıkartılacağı gündemde. 170’den fazla ülkede izlenen Game Of Thrones’un yeni sezonu ise 16 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak.

Geçtiğimiz sezon, bölüm başına 500 Bin Dolar kazanan 5 başrol oyuncusunun, yeni sezonla birlikte bölüm başına alacakları para 800 Bin Dolar olacak. Sözü geçen 5 başrol oyuncusu ise şöyle; Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Kit Harrington (Jon Snow), Lena Heady (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) ve Nikolaj Coster-Waldau’nun (Jamie Lannister)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here