PAYLAŞ

Instagram’da gizli profili nasıl görebilirim? İnstagram gizli profile nasıl bakılır? Instagram gizli profile bakma 2017, instagram gizli profili görme, Gizli profil nasıl açılır? İnstagram gizli hesabı takip etmeden açma sorunlarına çözümler bu haberimizde!

İnstagram, bilindiği üzere popüler olarak ilgi gören sosyal paylaşım platformu. İnsanların fotoğraf, video, canlı yayın ve son zamanlarda çokça kez konuşulan ve tepki alan hikayeler bölümünden de hikaye yayınlamasını sağlayan bir sosyal ağ olan Instagramda gizli profil seçeneği bulunuyor. Bu seçenek ile profilinizdeki içerikleri sadece takipçileriniz görebilir. Bu özellik ile sizi takip etmeyen birisi ‘gizli profil’ uyarısı ile karşı karşıya kalır.

Instagram Gizli Profili Nasıl Görebilirim?

İnstagram’da böyle birisini gördünüz ve profilini incelemek istiyorsunuz. Ama istek gönderemiyor ve kimliğinizi gizlemek istiyorsunuz. Instagram gizli profil görüntülemek istiyorsunuz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Hemen geçelim:

1- Sahte hesap açarak takip edebilirsiniz

Instagram’da gizli bir profili görüntülemek sahte hesap ile görüntülemek basit ama etkili bir çözümdür. Gerçekçi bir sahte hesap açarak takip etmek istediğiniz hesapları kimliğinizi gizleyerek kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Peki ne tür bir sahte hesap?

a) Sahte kadın hesapları: Bu hesaplar ile erkek hesaplarını takip etmek kolay olacaktır ama bayan hesaplarını takip etmek zor olabilir. Onun diğer alternatifleri deneyebilirsiniz.

b) Sahte alışveriş ve diğer işletme hesapları: Sahte bir alışveriş hesabı açarak bayan hesapların profillerini takip edebilirsiniz. Gizli profilleri aşmak için birebir yöntemdir.

2- Instagram gizli profilleri görme uygulamalarına göz atın

Açık konuşmak gerekirse buralardan pek bir verim alamazsınız. Hepsi reklamlarla falan dolu. Ama yok, ben kafaya koydum ver bakam şu siteleri diyorsanız aşağıda:

http://privateinstagramviewer.onlinehacktools.xyz/
https://www.instaspy.net/
http://watchinsta.com/

Ayrıca diğer yöntemlere veya site ve uygulamalara göz atmak istiyorsanız Google’a, “instgram private profile viewer” yazın karşınıza yabancı kaynaklar çıkar.

Bu alternatifleri uygulayarak bir şekilde istediğiniz gizli hesabı görebilirsiniz. Bu sayfaya, Instagram gizli hesapları görme, instagramda nasıl gizli hesapları görebilirim?, instagram gizli profile bakma kelimeleriyle ulaştınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here