PAYLAŞ

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörü ve internet servis sağlayıcılarından olan Turkcell, Superonline paketlerine bir yenisini daha ekledi. Superonline’ın bu paketiyle AKK dönemi kalkacak ve düşmeyen internet hızıyla rahatlıkla kullanılabilecek. 

Turkcell Superonline’da söz konusu paket Superonline Platin Paket ile Adil Kullanım Kotası olmadan 25 Mbps hızında Fiber internet 89 TL ye alınabiliyor. Turkcell’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün bu AKK’siz internet paketi için bir açıklamada bulundu. Bütün, şu sözleri aktardı: “Turkcell olarak abonelerimizin ev internetinde limitlere takılmadan ihtiyacını karşılamak için 2018 yılını beklemeden AKK olmayan fiber platin paketlerimizi çıkarma kararı aldık.”

İsmail Bütün, Turkcell’in 2018’deki AKK kaldırılma olayına kadar beklemeyeceğine ve platin paketleri ile AKK’siz fiber hızlı internet paketlerinin kullanılabileceğine dikkat çekti. Ardından,

 “Ay boyunca fiber hızınızın düşmediği Platin Paketler ile abonelerimize yüksek kaliteli internette dolaşma imkanı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” diye devam eden Turkcell Pazarlama Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Turkcell’in bu platin paketleri ile artık AKK olayına son verildiğine dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here