PAYLAŞ

Her sene rağbet gören Steam’in Summer Sale kampanyası bu sene de çok büyük ilgi göreceğe benziyor. Yüzde 80’e varan indirimlerle oyuncuları mesut edecek Steam yaz tatili kampanyaları hakkında tarih bilgisi Valve tarafında oyun geliştiricilerine attığı mailde yazanları bir oyun geliştiricisi sızdırdı.

Bağımsız bir oyun geliştiricisi tarafından sızdırılan bilgilere göre, Steam yaz tatili Summer Sale indirimleri 22 Haziran 2017’de başlayıp 5 Temmuz 2017 tarihinde bitmesi söz konusu. 14 günlük sürecek indirimde müthiş oyunlar ve DLC’ler sizi bekliyor. Tarih sızdırılan bilgilere göre değişiklik gösterebilir.

Steam yaz indirimleri ne zaman?

Tam olarak Steam açıklamadıkça bu tarihi onaylayamayız. Ancak geçen senelerdeki tarihleri de söz önüne alırsak, tam olarak bu zamanlarda Summer Sale kampanyası başlayabilir. İndirimde Resident Evil 7, Rise of the Tomb Raider, Mafia 3, Quantum Break gibi oyunlar yer alacak. Steam yaz indirimleri 2017 yılında da sürpriz oyun indirimleriyle birlikte gelebilir. Bunlardan Gta 5, Outlast, CS GO vb. oyunlarda 2017 yaz indirimleri Steam de olabilir.

Steam Kış İndirimlerinde Çökmüştü!

Steam yaz indirimleri ne zaman?

Steam yaz indirimleri 2017 de bir çok öğrenciyi ve oyunsever yetişkinlerin en merak ettiği konulardan birisi. Steam’de onlarca oyun ve ek paketi geçen dönemlerde indirimle satın alan oyuncu sayısı bir hayli yüksek. Hatta Steam kış indirimleri dolayısıyla Aralık ayında çökmüş ve Steam Status Twitter üzerinden anlık kullanıcı sayısını paylaşıp Steam çökmüş olabilir yazmıştı. Akıllara kış indirimleri dolayısıyla siber saldırı yapılmış olması gündeme gelmişti ancak fazla kullanıcı sayısı dolayısıyla Steam kullanıcıları uzun süre sisteme girememişti.

Steam yaz indirimleri ne zaman 2017 yılının yazında en çok aranan konulardan olmayı başardı. Yüzde 80 yüzde 90’a varan indirimlerle kullanıcılarını indirim manyağı yapacak olan Steam yaz tatili indirimleri Valve’nin Rus bir sosyal paylaşım ağındaki resmi hesabından da açıkladığı görüldü. Bakalım Steam, 2017 yaz indirimlerinde ne kadar hasılat yapacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here