PAYLAŞ

Yılların oyunu Tekken’in son versiyonu Tekken 7 için, Bandai Namco yeni bir hikaye tanıtım videosu yayınlandı. Videoda Tekken 7’nin hikayesi hakkında kısa kısa görüntüler veriliyor. Görünen o ki Tekken 7 için mükemmel bir hikaye olacak.

Şu ana kadar Tekken serilerinde pek fazla hikaye olmadığı gibi, (hele ki eski oyunlarda) direk dövüşülüyordu. Yeni Tekken versiyonlarında artık sebepsizce dövüşme olayı bitti. Oyunda dövüşmek için bir sebep var. Ayrıca askeri silahlar, patlamalar, baba oğul kavgaları gibi benzer sahnelerde göze çarpıyor.

Ayrıca genelde konsollar için yayınlanan bu oyun, Tekken 7 için Steam’de yani PC’de yer alacak. Tekken 7 için bir yeni platform eklenmesi, Tekken severler lehine olacak. Çoğu oyuncu, Tekken’i PC’de oynamak için çeşitli PlayStation Emulator programlarını kullanmak zorunda kalabiliyor. Bu da PC’de oynamanın tadını tam veremiyor haliyle.

Tekken 7’nin çıkış tarihi de açıklanmış oldu!

Yayınlanan hikaye tanıtım videosuyla birlikte oyunun ne zaman yayınlanacağı da ortaya çıkmış oldu. Oyun 2 Haziran 2017 tarihinde yayınlanacak. Oyun PS4, Xbox One ve Steam (PC)’de yayınlacak. Tekken 7 hikaye tanıtım videosu:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here