PAYLAŞ

Ramazanda operatörlerin sahur paketleri ile birlikte gece belirli saatler arası ücretsiz internet paketleriyle ramazanda internetsiz kalmayın. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları için bedava sahur paketlerini bir araya topladık. 2017 ramazan sahur paketleri ile Ramazanda sahur paketlerinden faydalanın.

Turkcell Sahur Paketi

Turkcell kullanıcıları için 2017 sahur paketlerini bir araya getirdik. Ücretsiz sahur paketleri ile hiç ücret ödemeden sahurda internetiniz olsun. Turkcell ramazan sahur paketleriyle birlikte hediye internetiniz anında aktif olur. Belirli saatler arası internet sahibi olabilirsiniz.

Sahurda İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmak için faturalı veya faturasız ayrıcalığı olmadan her kullanıcı yararlanabilir. Bu kampanyaya katılmak için Turkcell’li olmanı gerekmektedir. 2017 Turkcell sahur paketleri yapmak için mesaj bölümüne girmeniz yeterlidir. Sahur paketi yapmak için mesaj bölümünüzde SAHUR yazıp 2200’a göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanya ile birlikte 2017 Turkcell ramazan sahur paketleri kapsamında geceleri 02.00 ile 06.00 arası 1 GB ila 2 GB arası maksimum 4.5G hızında kullanabileceğiniz Sahur paketiniz hattınıza tanımlanır. Herhangi bir ek ücret ödemeksizin, hattınıza tanımlanan sahur internet paketini doyasıya kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için: www.turkcell.com.tr

BiP’ten 10 GB Ramazan Sahur Paketi

Bip uygulaması üzerinden, kişi listenizdeki 50 farklı Bip kullanıcısına gönderdiğiniz mesaj karşılığında tam tamına 10 GB 4.5G hızında internet sahibi olabiliyorsunuz. 10 kişi ve katlarına gönderdiğinizde yavaş yavaş internet paketleri hattiniza tanımlanır.

Yapmanız gerekenler BiP uygulamasına girip kişi listenizdekilere farklı kişiler olmak suretiyle mesaj gönderiyorsunuz. Dikkat çekmemek için şu mesajı kişi listenizdekilere gönderebilirsiniz:

200 bin kişi ile sınırlı olan Ramazan Sahur Paketi kapsamında 50 farklı kişiye bu mesajı gönder, 10 GB internet gelsin. Acele edin! Kaynak: www.entertusu.net den bakabilirsiniz.

Bu mesajı 50 kişiye gönderin 10 GB İnternet hattiniza tanımlansın. Acele edin, 200 bin kişi ile sınırlıdır.

Vodafone Sahur Paketi

Sahurda Vodafone kullanıcıları internetsiz kalmasın diye kullanıcıları için ücretsiz sahur paketi sunmuyor ama cazip kampanyalar sunuyor. Vodafone 2017 sahur paketleri kapsamında Turkcell ve Turk Telekom gibi internet paketi sunmuyor.

Ramazan Bereket Kampanyaları

Bu kampanyadan faydalanmak için faturalı veya faturasız ayrıcalığı olmadan her kullanıcı yararlanabilir. Bu kampanyaya katılmak için Vodafone kullanıcısı olmanız gerekmektedir. 2017 Vodafone sahur paketleri yapmak için mesaj bölümüne girmeniz yeterlidir. Bereket kampanyaları paketi yapmak için mesaj bölümünüzde BEREKET yazıp 4455’e göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanya ile birlikte 2017 Vodafone ramazan sahur paketleri kapsamında geceleri 02.00 ile 06.00 arası 1 GB ila 2 GB arası maksimum 4.5G hızında kullanabileceğiniz Sahur paketiniz hattınıza tanımlanır. Herhangi bir ek ücret ödemeksizin, hattınıza tanımlanan sahur internet paketini doyasıya kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için: www.vodafone.com.tr

Türk Telekom Sahur Paketi

Bu kampanyadan faydalanmak için faturalı veya faturasız ayrıcalığı olmadan her kullanıcı yararlanabilir. Bu kampanyaya katılmak için Türk Telekom kullanıcısı olmanız gerekmektedir. 2017 Türk Telekom sahur paketleri yapmak için mesaj bölümüne girmeniz yeterlidir. Bereket kampanyaları paketi yapmak için mesaj bölümünüzde SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanya ile birlikte 2017 Vodafone ramazan sahur paketleri kapsamında geceleri 02.00 ile 06.00 arası 500 MB internet paketi maksimum 4.5G hızında kullanabileceğiniz Sahur paketiniz hattınıza tanımlanır. Herhangi bir ek ücret ödemeksizin, hattınıza tanımlanan sahur internet paketini doyasıya kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için: www.turktelekom.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here