PAYLAŞ

Şu an neredeyse bütün oyun severler 13 Haziran’da başlayacak olan oyun fuarı E3 2017’ye kilitlenmiş durumda. Acaba hangi oyunlar tanıtılacak? diye merak eden oyuncular için küçük bir liste hazırladık ve oyunun tanıtılıp tanıtılmayacağı ile ilgili bir kaç şey yazmaya çalışacağım.

The Last Of Us 2

The Last of Us 2 E3 2017 fuarında tanıtılması muhtemel oyunlardan birisi. Naughty Dog tarafından geliştirilen bu oyunun fuarda tanıtılması çoğu oyuncuyu şaşırtmayacak çünkü Naught Dog kısa süre önce bir fragman yayınlamıştı. Yayınlanan fragmanda, ilk serinin devam hikayesi olacak şekilde 5 yıl sonra Ellie’nin Joel adında yaşlı birisiyle kızgın bir şekilde döneceği söyleniyor.

The Last of Us 2’nin PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro’ya gelmesi bekleniyor. Bakalım oyunu E3 2017’de görebilecek miyiz?

Far Cry 5

Ubisoft’un oyunu olan Far Cry 5, E3 2017 fuarında görünebilir. Oyun hakkında edilinen yabancı kaynak bilgilerine göre Far Cry 5’te uçaklar artık kullanılabilir araçlar listesine eklendi. Kuzey Batı Amerika’da vahşi ormanların derinliklerinde geçeceği söylentileri mevcut.

Oyunun yeni hikayesi hakkında pek bilgi bulunmadığı gibi, bir de kahramanı yani baş karakter hakkında da pek bilgiye rastlanmadı. Ama oyunun şeytani planlar yapanların planlarını bozmaya çalışan bir kaç kişilik bir grubun olacağı söyleniyor.

Gelişmiş bir oyun mekaniği olacağı söylentileri var. Bu sefer düşmanlarınızla yapacağınız çatışmalara yardımcı olabilecek bir hayvanlarda olabilecek. Oyun E3 2017 fuarında gözükmese bile Şubat 2018’de piyasaya sürülecek.

God of War

Bir diğer çıkması muhtemel oyunlardan birisi de God of War. Kratos ve oğlu Atreus’un birbiriyle olan ilişkilerini anlatan oyunda, Kratos’un oğlu Atreus kendini kanıtlamak için bir ava çıkar. Oyun bu şekilde devam eder. Open-world oyunu olmaması üzücü çünkü oyunun grafikleri güzele benziyor. Keyifli bir oyun olabileceği gibi oyuncuyu büyük maceralar bekliyor. Oyun sadece Playstation 4 için yayınlanabilir. Bakalım God of War E3’te görünecek mi?

Need for Speed Payback

Yakın zamanda duyurulan NFS Payback E3 2017 fuarında görünebilir. EA Games’in yenni oyunu Payback ile birlikte bizi üç yeni karakter bekliyor. Tyler, Mac ve Jess adlı üç yeni karakter, farklı beceri ve özelliklere sahip olacak. Open-world ve yüksek derecede özelleştirilebilir bir oyun olduğu söyleniyor. NFS Payback, KAsım 2017’de piyasaya sürülebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here