Bizimle iletişim kur

Teknoloji

E3 2017 Fuarında Tanıtılması Beklenen Oyunlar

E3 2017’de tanıtılması beklenen birkaç oyunu sizler için derledik ve listedik. İşte E3 2017 fuarında tanıtılması beklenen oyunlar!

Tarih:

-


Şu an neredeyse bütün oyun severler 13 Haziran’da başlayacak olan oyun fuarı E3 2017’ye kilitlenmiş durumda. Acaba hangi oyunlar tanıtılacak? diye merak eden oyuncular için küçük bir liste hazırladık ve oyunun tanıtılıp tanıtılmayacağı ile ilgili bir kaç şey yazmaya çalışacağım.

The Last Of Us 2

The Last of Us 2 E3 2017 fuarında tanıtılması muhtemel oyunlardan birisi. Naughty Dog tarafından geliştirilen bu oyunun fuarda tanıtılması çoğu oyuncuyu şaşırtmayacak çünkü Naught Dog kısa süre önce bir fragman yayınlamıştı. Yayınlanan fragmanda, ilk serinin devam hikayesi olacak şekilde 5 yıl sonra Ellie’nin Joel adında yaşlı birisiyle kızgın bir şekilde döneceği söyleniyor.

The Last of Us 2’nin PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro’ya gelmesi bekleniyor. Bakalım oyunu E3 2017’de görebilecek miyiz?

Far Cry 5

Ubisoft’un oyunu olan Far Cry 5, E3 2017 fuarında görünebilir. Oyun hakkında edilinen yabancı kaynak bilgilerine göre Far Cry 5’te uçaklar artık kullanılabilir araçlar listesine eklendi. Kuzey Batı Amerika’da vahşi ormanların derinliklerinde geçeceği söylentileri mevcut.

Oyunun yeni hikayesi hakkında pek bilgi bulunmadığı gibi, bir de kahramanı yani baş karakter hakkında da pek bilgiye rastlanmadı. Ama oyunun şeytani planlar yapanların planlarını bozmaya çalışan bir kaç kişilik bir grubun olacağı söyleniyor.

Gelişmiş bir oyun mekaniği olacağı söylentileri var. Bu sefer düşmanlarınızla yapacağınız çatışmalara yardımcı olabilecek bir hayvanlarda olabilecek. Oyun E3 2017 fuarında gözükmese bile Şubat 2018’de piyasaya sürülecek.

God of War

Bir diğer çıkması muhtemel oyunlardan birisi de God of War. Kratos ve oğlu Atreus’un birbiriyle olan ilişkilerini anlatan oyunda, Kratos’un oğlu Atreus kendini kanıtlamak için bir ava çıkar. Oyun bu şekilde devam eder. Open-world oyunu olmaması üzücü çünkü oyunun grafikleri güzele benziyor. Keyifli bir oyun olabileceği gibi oyuncuyu büyük maceralar bekliyor. Oyun sadece Playstation 4 için yayınlanabilir. Bakalım God of War E3’te görünecek mi?

Need for Speed Payback

Yakın zamanda duyurulan NFS Payback E3 2017 fuarında görünebilir. EA Games’in yenni oyunu Payback ile birlikte bizi üç yeni karakter bekliyor. Tyler, Mac ve Jess adlı üç yeni karakter, farklı beceri ve özelliklere sahip olacak. Open-world ve yüksek derecede özelleştirilebilir bir oyun olduğu söyleniyor. NFS Payback, KAsım 2017’de piyasaya sürülebilir.

Yorum yaz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji

Detroit: Become Human ilk günde büyük ilgi topladı

Detroit: Become Human’ın ilk gün satışları büyük ilgi gördü. Sony Detroit’e olan bu ilgiden oldukça memnun görünüyor.

Tarih:

-

Yazar:

Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Quantic Dream ortaklığı sayesinde piyasaya sürülen Detroit: Become Human’ın satışları hızla artmaya devam ediyor. Sadece PlayStation 4 platformlarında oynanabilen Detroit: Become Human, belirtilenlere göre çıktıktan sonraki ilk iki gün 362,717 adet kopya satmış. God of War kadar yüksek olmasa da, diğer AAA oyunların çoğundan yüksek olan bu satış rakamı, tam olarak da Sony’nin beklediği şekilde oldu. En çok Avrupa bölgesinde satan, sonrasındaysa Amerika bölgesinde satan oyun, Japonya’da satış anlamında beklentilerin altında kaldı.

Detroit: Become Human’ın ilk gün satışları başarılı mı?

Tamamen hikaye üzerinde kurulu olan Detroit Become Human, Android’lerin bilinç kazanması ve insanlara karşı haklarını savunmasını anlatıyor. Kara, Connor ve Markus isimli karakterlerle oynadığımız yapımda her karakterin kendi hikayesi bulunuyor. Hikayenin bir noktasında hikayelerinin kesiştiği karakterlerin seçimlere dayalı olarak ölme şansları da bulunuyor. Bu sebepten dolayı oyunun her dakikasının adrenalin yüklü olduğunu belirtelim.

Sona geldiğimizde Detroit: Become Human, bakalım bir sene sonra satış anlamında Sony’i ne kadar memnun edecek? Hep beraber göreceğiz.

Okumak için tıkla

Teknoloji

Far Cry 5’in yeni yaması fotoğraf modu ile geliyor

Far Cry 5’in son yaması, onunla beklenen Photo Mode’u getiriyor. Title Update 8, bugünün rutin bakımını takiben açılacak.

Tarih:

-

Yazar:

Far Cry 5’in son yaması, onunla beklenen Photo Mode’u getiriyor. Title Update 8, bugünün rutin bakımını takiben açılacak.

Far Cry 5 Photo Mode

Far Cry 5’in son yaması, onunla beklenen Photo Mode’u getiriyor. Title Update 8, bugünün rutin bakımını takiben açılacak.

DLC paketleri ve solo Far Cry Arcadeharitaları da dahil olmak üzere, tüm Solo oyun modlarında ana menü yoluyla kullanılabilir. Photo Mode, oyuncuların günün saati, görüş alanı, çerçeveler, filtreler ve hatta karakterlerinin yüz ifadeleriyle ilgilenmesini sağlar. PS4’e özgü God of War, ikinci cephede neyin mümkün olduğunu gösterdi ve şimdi de, şakacı snappers’ın, Hope County’de yaptıklarını görmek istiyoruz.

PC’ye özel, Far Cry 5’in en yeni yaması, klavye ve fare remaps’larını ayarlar. Ubisoft, bu güncelleme kaydında, “Artık fare imlecini klavye görüntüleri üzerinde hareket ettirerek her bir düğmeyle eşleştirilen eylemi görmek mümkün.” diyor. Benzer şekilde, oynanış ve UI düzeltmeleri uygulandı.

Bunun yanı sıra, Title Update 8 çoğunlukla ses, kooperatif ve stabilite genelinde hata düzeltmelerini hedefler ve ayrıca Arcade Editör’e çeşitli DLC silahları, hayvanlar, varlıklar ve araçlar ekler.

Okumak için tıkla

Teknoloji

Rocket League kısa süreliğine ücretsiz oluyor

‘Arabalarla futbol oynamak’ gibi fantastik bir fikirle piyasaya çıkan ve kısa sürede e-spor müsabakaları düzenlenecek kadar çılgın bir ilgiyle karşılaşan Rocket League, bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek.

Tarih:

-

Yazar:

Psyonix tarafından geliştirilen ve 2015 yılında piyasaya çıktığından beri popülaritesini hiç kaybetmeyen Rocket League, bu hafta sonu hem büyük bir indirime girecek hem de 4 gün boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.

Oyunu denemek için tek yapmanız gereken 5 Temmuz tarihinde oyunun buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Steam sayfasına gitmek olacak. Şu an için yaz indirimleri ile 15.50 TL’ye düşen oyun, yaz indirimleri bitince dahi indirimde olmaya devam edecek.

9 Temmuz tarihine kadar oyunu denemeye devam edebilirsiniz. Hatta Rocket League’i satın almaya karar verirseniz oyundaki ilerlerlemeniz de kaldığı yerden devam edecek. Bu 4 günlük süreçten aynı şekilde Xbox One sahipleri de yararlanabilecek. Eğer siz de Rocket League’i daha önce duymadıysanız hemen aşağıdan videosuna ulaşabilirsiniz.

Okumak için tıkla
Donanım2 hafta önce

Samsung 970 Pro M2 SSD Nasıl Bir Performans Sağlayabilir?

"Dünyanın en hızlı SSD'si" ünvanına sahip Samsung 970 Pro nasıl performans sağlayabilir? Samsung 970 Pro M2 SSD özellikleri ve okuma/yazma...

Donanım2 hafta önce

Microsoft Çift Ekranlı Cihaz Patenti Aldı

Microsoft'un çift ekranlı cihazlar üzerine çalıştığı ve bu yönde cihazlar üreteceği konusunda söylentiler vardı. Şimdi de Microsoft çift ekranlı cihaz...

Oyun2 hafta önce

Türkiye E-Spor Federasyonu’nun Yönetim Kurulu Açıklandı

Türkiye'de geçtiğimiz Nisan ayında kurulan Türkiye E-Spor Federasyonu ülkemizde büyük heyecan oluşturdu. Bugün kısa adı TESFED olarak belirlenen e-spor federasyonunun...

Teknoloji1 ay önce

Detroit: Become Human ilk günde büyük ilgi topladı

Detroit: Become Human'ın ilk gün satışları büyük ilgi gördü. Sony Detroit'e olan bu ilgiden oldukça memnun görünüyor.

Teknoloji1 ay önce

Far Cry 5’in yeni yaması fotoğraf modu ile geliyor

Far Cry 5'in son yaması, onunla beklenen Photo Mode'u getiriyor. Title Update 8, bugünün rutin bakımını takiben açılacak.

Teknoloji1 ay önce

Rocket League kısa süreliğine ücretsiz oluyor

‘Arabalarla futbol oynamak’ gibi fantastik bir fikirle piyasaya çıkan ve kısa sürede e-spor müsabakaları düzenlenecek kadar çılgın bir ilgiyle karşılaşan...

Teknoloji2 ay önce

Türkiye, en fazla canlı yayın izleyen ülke sıralamasında birinci oldu

21 ülkeden 18 yaş üstü 4 bin 200 kişi baz alınarak hazırlanan raporda, çıkan sonuca göre Türkiye, 21 ülke arasında sosyal...

Teknoloji2 ay önce

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, LoL oynadı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, gençler ile birlikte e-spor oyunu olan League Of Legends oyununu oynadı.

Teknoloji2 ay önce

Duvar arkasını gösteren radar teknolojisi askeri araçlarda!

Savunma Sanayii Müsteşarlığı için geliştirilen ultra geniş bant radar ailesinin yeni üyesi Uzaktan Engel Arkası Hedef Tespit Sistemini (UHTES), Paris’te düzenlenen Eurosatory...

Teknoloji3 ay önce

PES 2019 çıktı! Fiyatı, oyun videosu! Nereden alınır?

Pro Evulation Soccer 2019 çıktı! Tanıtım videosu, fiyatı nedir? Nereden alınır?

Trend Olanlar

Kuruluş Yılı: 2016 - Enter Tuşu'nun Tüm Hakları Saklıdır