PAYLAŞ

WhatsApp’ta sizi engelleyen birine mesaj atmanız gerekiyor. Ancak normal yollarla WhatsApp üzerinden sizi engelleyen kişiye ulaşamıyorsunuz. Bunun basit bir çözümü var. Bilindiği üzere ciddi bir kitle ve kullanıcı hacmine sahip WhatsApp üzerinde günde binlerce hatta milyonlarca kullanıcı mesajlaşıyor. 2014 yılında Facebook’a 19 milyar dolar fiyata satılan WhatsApp, o günden bu yana değerini katlamaya devam ediyor.

WhatsApp’ta sizi engelleyen birine nasıl mesaj atabilirsiniz?

Bu sorunun cevabı oldukça basit. Öncelikle (herhangi bir WhatsApp kullanıcısı olabilir) arkadaşınızın bir WhatsApp grubu açması gerekiyor. Sizi engelleyen kullanıcıya WhatsApp üzerinden bir mesaj ulaştırmak için gereken en önemli adımlardan birini gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Arkadaşınızın açtığı gruba sizi ve sizi engelleyen kullanıcıyı eklemesi gerekiyor. En önemli nokta burası. Sonrasında grubu açan arkadaşınızın gruptan çıkması gerekiyor. Bu arada püf noktayı da verelim: Bu işlemleri hızlı yaparsanız sizi engelleyen kişinin konuşmadan çıkma riski bir o kadar azalacaktır. Ardından ne yazmak isterseniz yazın. İşlemler bu kadar basit.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here