PAYLAŞ

Türk Telekom internet paketlerinde, yapılacak fiyat düzenlemesinde fiyatlarda artışa gidecek. 1 Temmuz 2017’de yapılacak fiyat düzenlemesiyle birlikte çoğu internet paketi zamlanacak. Türkiye’deki tüm internet servis sağlayıcılarının altyapısını oluşturan ve yıllardır TTNET adı altında hizmet veren Türk Telekom bazı internet paketlerinde zam yapılacağı söyleniyor.

Zamdan hangi paketler ve kullanıcılar etkileniyor?

Henüz resmi olmayan bilgilere yapılacak fiyat düzenlemesinin ardından bireysel kotalı tarifelere 2 TL, limitsiz paketlere ise 7 TL zam gelmesi bekleniyor. Günlük Hazırnet paketine 2 TL fiyat artışı eklenirken, 300 GB AKN ve limitsiz internet paketlerinde ve TTNET ALO paketi ücretlerinde herhangi bir fiyat artışı olmayacağı bilgisi alındı.

Bu zamdan yeni abonelik başlatan, taahhüt vermeyen ve liste fiyatından ödeme yapan müşteriler etkilenecek. Ayrıca taahhütlü olarak internet paketini kullanan kullanıcılar her ne kadar zamdan etkilenmeyecek olsa da, paket değişikliği olursa indirim tutarı güncel tarife ücreti üzerinden hesaplanabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here