PAYLAŞ

WhatsApp için platformu daha da kullanışlı hale getirebilmek amacıyla güncellemeler yayınlanıyor. Twitter mobil uygulamalarına da gelen gece modu özelliği WhatsApp’a da kısa süre içinde gelebilir. Yabancı teknoloji yayın organlarında haberleri çıkan WhatsApp Gece Modu Özelliği için firma düğmeye bastı. Kısa süre içinde WhatsApp’a gece modu özelliği gelmesi bekleniyor.

Kullanıcı deneyimini oldukça artırabilir

WhatsApp, yeni yapması beklenen güncelleme ile gece modu özelliğini yayınlarsa kullanıcı deneyimi tarafından oldukça ilgi görebilir. 2014 yılında Facebook’un 19 milyar dolara satın almış olduğu WhatsApp her geçen gün yeni bir özelliğiyle bizi şaşırtmaya devam ediyor. Şubat 2017’de gelen Hikayeler güncellemesi ile dikkat çeken WhatsApp, bu güncellemeyle çoğu kullanıcıyı uygulamadan soğutmuştu. Durum özelliğini de kaldıran WhatsApp yoğun tepkiler üzerine onu da geri getirmişti.

1.2 milyar kullanıcıya sahip WhatsApp, Gece Modu özelliğinde beyaz tonları siyaha çevirerek geceleri göz yormayan bir tasarımla konuşmalar yapabilecekler. Ayrıca bu gece modu karanlıkta çekeceğiniz fotoğrafların daha iyi çıkmasını sağlayacak. İlk olarak iOS platformuna gelmesi beklenen bu güncellemenin sonraki günlerde de Android Beta ardından resmi Android uygulamasına gelmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here