PAYLAŞ

Samsung Galaxy Note 7’ye rakip çıktı! Bu seferde stres çarkları patlamaya başladı. Nasıl mı? Bir stres çarkı nasıl patlayabilir ki?

2017 yılında stres çarkları oldukça popüler hale gelirken baya ilgi görmüş ve halen daha bir çok kişinin elinden bırakamadığı stres çarkları oldukça ilgi görüyor. Malum, stres çarkını bir elimizde tutup bir elimizde çeviriyoruz ancak bu stres çarkları nasıl oluyor da patlıyor?

Bir çok tasarımsal ve hız olarak değişikliğe uğrayan stres çarklarına bu seferde bluetooth özelliği eklendi. Bluetooth özelliği eklenince güç almak için ise bir de batarya bağlamak gerekiyor. Bu bataryanın da doğal olarak şarj edilmeye ihtiyacı olduğundan ötürü stres çarkları da artık şarj edilebiliyor.

Bluetooth özelliğine sahip bir stres çarkı ne işe yarıyor olabilir dersiniz? Tabiki de monte edilmiş mini hopörlörler aracılığıyla şarkı dinlemek için. Stres çarkına eklenen bluetooth ile şarkı dinleme varyasyonlarının eklendiği şu dönemde stres çarklarının aldığı hali rahatlıkla görebiliyoruz.

Amerika’da bir bluetooth özelliğine sahip stres çarkına sahip olan Kimberly Allums isimli kullanıcı stres çarkını şarj ettiği sırada çark patladı. 45 dakika süreyle şarjda durduğunu belirten Allums, stres çarkının oldukça büyük bir ses çıkardığını belirtti. Şarj olan stres çarkı ise paramparça bir hale geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here