PAYLAŞ

Samsung Galaxy Note 8’in tanıtılmasının ardından gözler bir sene sonra tanıtılması muhtemel Galaxy S9 ve Note 8 modellerine çevrildi. 2018 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen S9 hakkında yabancı teknoloji kaynakları tarafından söylentiler hızla yayılıyor. Bir teknoloji analistinin ortaya attığı bir iddiada Galaxy S9 ve Note 9’da çift kamera kullanılacağı söylendi.

2 kat optik yakınlaştırma yapabileceği söylenen S9 ve Note 9’un 12 megapiksel arka kameraya sahip olacağı ve arka plan bulanıklaştırma efektininde (bokeh) bulunacağı söyleniyor. İddiaların ve söylentilerin önü kesilmeksizin bir Rus kaynaklı teknoloji yazarının haberine dayanarak Galaxy S9’un modüler bir yapıda olacağı iddiası ortaya atılmıştı.

Moto Z’nin modüler yapısına benzeyeceği iddia edilen Galaxy S9, 5.8 inçlik Super AMOLED ekran ile birlikte gelmesi muhtemel cihazın parmak izi sensörünün dokunmatik ekran içine gömüleceği de söyleniyor. Yine S8 ve Note 8’de olduğu gibi home tuşu yerine dokunmatik panelin yer alması beklenilen S9’un S9+ versiyonunda ise 6.2 inçlik bir ekranın yer alması muhtemel.

Tahmini Fiyatlar (Ortalama olarak 64 GB alınmıştır)

Galaxy S9 64 GB – 3999 TL
Galaxy S9 Plus 64 GB – 4599 TL

Galaxy Note 9 64 GB – 5799 TL

Civarı olacağı kabaca tahmin edilmiştir. Bunlar gelecek özellikler ve kur etkisiyle değişim gösterebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here