PAYLAŞ

Kurban Bayramında internetsiz kalmak istemezsiniz değil mi? Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom 2017 bedava bayram internet paketleri ile operatörlerin kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Turkcell bedava internet paketleri 2017 yılında aratılan en çok kelimelerden birisi oldu. İnternet kullanıcıları bayramda internetsiz kalmak istemiyor ve bunun için operatörler kullanıcıları için bedava internet dakika ve sms kampanyaları yapıyor. Gelin şimdi operatörlerin bayram için internet kampanyalarını inceleyelim.

1Turkcell Bayramda 10 GB Hediye İnternet Veriyor
Turkcell kullanıcılarını bu bayramda internetsiz bırakmıyor. BiP uygulaması üzerinden 5 kişiye mesaj atın, 1 GB internet kazanın. Mesaj attıkça daha fazla internet kazanma şansını kazanabilirsiniz. 10 GB Bedava İnternet kazanmak istiyorsanız, 50 kişiye BiP üzerinden mesaj atmanız yeterli olacaktır. Uygulama üzerinden ne kadar farklı kişiye mesaj atarsanız o kadar fazla internet kazanma şansınızın artacağını bir kez daha hatırlatalım. Turkcell bedava 10 gb internet kazanma 2017 yılında Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı öncesi aratılan şeylerden oldu.

2Vodafone Bedava İnternet Paketi 2017
Vodafone kullanıcıları için bu bayram bedava internet paketi kampanyası yok ancak, Kurban Bayramı’nın 4. günü yani Pazartesi günü Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Bana Ne Var? kampanyası ile günlük 100 MB – 250 MB ve 500 MB kazanma şansını yakalayabilirsiniz. 2017 Kurban Bayramı için Vodafone’un şu anlık bir kampanyası bulunmuyor.

3Turk Telekom (Avea) Bedava İnternet Paketi 2017
Türk Telekom’da 6 ay boyunca hiç internet kullanmamış olanlar için bir bayram hediyesi bulunuyor. Eğer 6 ay veya daha fazla zaman içerisinde Turk Telekom mobil interneti kullanmamışsanız 500 MB bedava bayram internet kampanyasıyla internet kazanabilirsiniz. Aylık 500 MB bedava internet kazanmak için BAYRAM yazıp 5555’e mesaj olarak göndermeniz halinde 30 gün geçerli interneti kullanabilirsiniz. Son gün 31 Ağustos 2017.

30 Ağustos Zafer Bayramınız ve Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here