PAYLAŞ
365 spor, 365spor, 365spor.com

“Hızlı, doğru ve objektif spor haberciliği” sloganıyla yola çıkan spor sitesi 365 SPOR, Türkiye’nin ve Dünya’nın sporunu takipçileriyle buluşturuyor. Türk ve Dünya futbolundan haberler, kulüplerdeki transferler ve karşılaşmaların yazılı özetleri 365 SPOR aracılığıyla sporseverlerin karşısına çıkıyor.

Futbol başta olmak üzere, özellikle Basketbol, Hentbol, Atletizm, motosiklet ve araba yarışı tutkunlarının 1 numaralı haber sitesi niteliği taşıyan 365SPOR.com, maç sonrası açıklamalar, spor kulüplerinin başkanlarıyla röportaj ve sohbetleriyle “Türkiye’nin Spor Sitesi” haline gelmeye çalışıyor.

365 SPOR (365spor.com)

Güvenilir haberleri birebir kullanıcılarına aktarmayı hedefleyen editör kadrosuyla sınır tanımayan habercilik anlayışıyla tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. Kulislere, söylentilere ve dedikodulara aldırış etmeden direkt olarak 1. kaynaktan ve 1. ağızdan haber yapmaya gayret gösteriyor.

Medya grubumuzun bir parçası olan 365 SPOR ile sporseverlerin bir numaralı adresi olmaya gayret göstererek sevilen ve güvenilen bir kaynak olabilmek için elinden geleni yaparak en iyisi olmaya çalışmaktadır.

Web sitemizi buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here