PAYLAŞ

Sıfır Bir dizisi Blu TV’den mi yayınlanacak? Peki Blu TV nasıl izlenir ve ücretli midir? sorularının yantıına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Blu TV hakkında tüm merak edilenler…

Sıfır Bir dizisinin Blu TV’den yayınlanacağı açıklandı! Bu gelişmenin üzerine dizinin hayranları Blu TV’nin izleme yollarını araştırmaya başladı. İlk iki sezonunu Youtube üzerinden yayınlanan Sıfır Bir dizisi 3. sezonunda Blu TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. İşte Blu Tv hakkında tüm bilgiler…

SIFIR BİR DİZİSİ BLU TV’DEN Mİ YAYINLANACAK?

İlk iki sezonunu hala Youtube’da izleyebilecek olduğunuz dizi, normalde amatör şartlarda çekilen bir internet dizisiydi. İlk iki sezonunun başarısı ve oldukça sert konuşmalara ve sahnelere sahip olmasıyla izleyicileri tarafından oldukça sevilen bir internet dizisiydi. Şimdi 3. sezonla beraber Blu TV gibi bir izleme platformunu da arkasına alan ekip muhtemelen bundan sonra çok daha kaliteli bir yapımla karşımıza çıkacak.

BLU TV’DE YAYINLANAN DİZİLER

3. Sezonu, izleyicileri tarafından sabırsızlıkla beklenen ve ilk iki sezonuyla Youtube’da izlenme rekorları kıran, Adana’nın Hürriyet mahallesinde bir grup gencin bu mahallede yaşanmış olaylara dayanarak hazırladığı “Sıfır Bir- Bir Zamanlar Adana’da” dizisi şimdi de Masum ve 7YÜZ gibi yapımlarla oldukça kaliteli işler yapan Blu TV’ye geliyor.

BLU TV NASIL İZLENİR?

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur. İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam, yetişkin içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV’de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz. BluTV, üyelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden zengin bir içeriğe ulaşabilme özgürlüğü sunar. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar (ios ve android) ya da akıllı tv gibi geniş ekranlardan, sürekli güncellenen içerikleri, reklamsız izlemenizi sağlar. Kurulum ve taahhüt gerektirmeyen, kolayca iptal edilebilen BluTV üyeliğinden, internet bağlantısı olan herkes yararlanabilir. BluTV’yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirtilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır. Bilgisayarınızdan Blu TV adresini girere, cep telefonu ve tabletinize (iOS ve Android), Smart TV ve Apple TV’nize BluTV uygulamasını yükleyerek, internet bağlantısı mevcut olan her yerden erişebilirsiniz.

BLU TV ÜCRETLİ Mİ?

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 9.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here