PAYLAŞ

Bir zamanların tabiri caizse “zengin telefonu” olarak anılan popüler Nokia E71 modeli yeni versiyonla karşımıza çıkabilir.

Bir dönem cep telefonu piyasasında lider konumda olan Nokia firması, özellikle de Apple’ın piyasaya çıkmasıyla büyük bir düşüş yaşadı. Hatta bu dönemde hemen hemen hiç telefon üretimi yapmayan teknoloji devi, son dönemlerde kurtuluşu eski telefonlarını günümüz teknolojisine uyarlamakla uğraşıyor.

Nokia, 3310 ile başlattığı efsaneleşen modelleri yenileme stratejisiyle birlikte yaklaşık 9 yıl önce satışa sunduğu Nokia E71 ile devam ettirecek.

Çeşitli kaynaklara göre 3.5 inç, 480p çözünürlüklü ekran ile 480×480 piksel QWERTY klavye özelliklerini taşıması beklenen yeni E71’de Snapdragon 230 ya da Snapdragon 235 işlemci dahil edilecek. 1 GB RAM ve grafik birimi olarak Adreno 304 yer alırken, dahili depolama alanı ise 8 GB kapasitesinde olması beklentiler arasında.

Farklı pazarlarda tek veya çift SIM seçenekleriyla satışa sunulması beklenilen telefonun, işletim sistemi ise belirsizliğini koruyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here