PAYLAŞ

Vikingler, Şövalyeler ve Samuraylar arasında kıyasıya mücadeleler gerçekleştirebileceğiniz For Honor, hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek. Ubisoft, büyük ümitlerle piyasaya sürdüğü oyununa bir kez daha dikkat çekmek üzere oyunculara ücretsiz 3 günsağlayacak. İşte, For Honor ücretsiz hafta sonu hakkında tüm detaylar.

For Honor ücretsiz olarak 3 gün oynanabilecek!

Oyuncular 3 Mayıs – 6 Mayıs tarihleri arasında For Honor oyununu ücretsiz olarak deneyebilecekler. Oyundaki 18 karakter, sunucular, PvP, PvE ve hikaye modları için de tam erişim hakkına sahip olunabilecek.

Bir güzel haber de oyunu severseniz indirimile For Honor’ı kütüphanenize katabilecek olmanız. Xbox One ve PlayStation 4 oyun konsolu sahipleri için 3-15 Mayıs tarihleri arasında yüzde 67 indirim sunulacak. PCiçinse yüzde 75 indirim 3 Mayıs tarihinde başlayacak. İndirimi Uplay platformunda 8 Mayıs ve Steam platformunda ise 7 Mayıs günü sona erecek.

Tanıtımları ile büyük ilgi toplayan ancak sunucu sorunları, başarısız maç eşleşmelerive mikro ödemeler yüzünden kullanıcılardan tepki gören oyun, ciddi anlamda oyuncu kaybetmişti. Daha sonra özelleştirilmiş sunucular, yeni oyun modları ve Starter Edition sürümleri ile durum kurtarılmaya çalışıldı.

Mevcut For Honor oyuncuları için Savaşçı Eğitim Programı (Warrior Training Program)da bu hafta sonu geri dönüyor. Bu program ile oyuna sahip olanlar ve oyuna sahip olmayanlar partner olup beraber en az 5 maç yapabilecekler. Oyuncular bu maçları tamamladıktan sonra 2 hafta boyuncayenilenmiş olan Şampiyon (Champion)durumunu elde edebilecek. Bu durum ile oyucular her maç sonrasında daha fazla XP ve sandık elde edebilecekler. Ayrıca, oyun içi8,000 çelik de cabası.

Oyunu uzun süre oynamış biri olarak oldukça keyif aldığımı da not olarak düşmek isterim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here